Parke Altı Isıtma

Parke Altı Isıtma

Ofisler için ideal bir ısıtma sistemidir. Döşeme malzemesinden önce karbon filmler döşenir. Her mahalin ayrı termostatı bulunur. Parke yada pvc yer döşemesi altına filmler çok kısa sürede monte edilir.
Bütün ısıtma sistemlerinden daha konforlu ve işletilmesi kolaydır. Bütün canlılarda olduğu gibi insanında ayağının ısıtılması konforlu ısınma hisini artırdığından daha düşük ortam sıcaklıklarında bile daha fazla konfor sağlar.
Sistem son derece sağlıklıdır. Döşeme üst sıcaklığı 27-28 C.dir ve bu sıcaklık ısınma hissinin oluştuğu sıcaklıktır. Ortam serin bile olsa üşümezsiniz ve çok büyük oranda enerji tasarrufu sağlarsınız.

Karbon ısıtma filmleri evlerde çok kolay şekilde kurulur . Parke döşenmeden önce sistem yapılmalıdır. Eğer parke döşenmiş bir ev ise parkelerin kaldırılması gereklidir.

Karbon ısıtma filmleri parke altına , halı altına yada pvc altına döşenir. Parça halı altına uygulanması durumunda tehlikelidir. Bağlantıların açılması olasılığı olduğundan parça halı altında tavsiye etmiyoruz ve firma olarak uygulama yapmıyoruz.

Sistem son derece sağlıklıdır. Döşeme üst sıcaklığı 27-28 C.dir ve bu sıcaklık ısınma hissinin oluştuğu sıcaklıktır. Ortam serin bile olsa üşümezsiniz ve çok büyük oranda enerji tasarrufu sağlarsınız. Döşeme sıcalığının ılık dediğimiz 28 C.de olması durumunda yaşadığımız bölge 22-23 C olur ve bu sıcaklık insanın en dingin olduğu sıcaklıktır.