Özel Alan Isıtma

Özel Alan Isıtma

Kapalı Balkon ısıtma - Kış Bahçesi Isıtma , Sebze Kurutma, Boya kurutma, Tabla Türü Sebze Serası Isıtma , Yat Yerden Isıtması gibi çok özel alanlarda ısıtma çözümü sunar.

 

Kapalı Balkon ısıtma - Kış Bahçesi Isıtma

 

Balkon ve kış bahçesi ısıtılmasında karbonik ısıtıcı filmlerimiz ideal çözümdür. Parke , pvc yada halı altına direkt uygulanır. Isıtma sistemi yer ve oda sensörlü termostat aracılığı ile kumanda edilir.
Isıtma sistemi her balkon için bağımsız olup kullanılacağı zaman açılır ve böylece gereksiz enerji harcamasının önüne geçilmiş olunur.
Kullanılan ısıtıcı filmlerimiz 50 cm , 80 cm yada 100 cm enindedir. Balkonunuzun özelliğine göre seçim yapılır.
Balkon ısıtmada fiyatlandırma nasıl yapılır ? Balkonun en ve boy ölçüsünü bize bildirdiğinizde bir kaç dakikada kurulum dahil fiyatını öğrenebilirsiniz.
Montajı kendiniz yapmak isterseniz sadece malzeme tutarını ve montaj şeklini teknisyenlerimizden öğrenebilirsiniz.
Sistem son derece sağlıklıdır. Döşeme üst sıcaklığı 27-28 C.dir ve bu sıcaklık ısınma hissinin oluştuğu sıcaklıktır. Ortam serin bile olsa üşümezsiniz ve çok büyük oranda enerji tasarrufu sağlarsınız. Döşeme sıcalığının ılık dediğimiz 28 C.de olması durumunda yaşadığımız bölge 22-23 C olur ve bu sıcaklık insanın en dingin olduğu sıcaklıktır.

 

Sebze Kurutma

 

Tabla şeklinde sebze kurutmada ideal bir çözümdür. Kurutulacak sebzenin özelliğine göre 450 watt yada 1100 wattlık filmler kullanılır. Sistem tam otomatik termostatla kumanda edilir.


Tabla Türü Sebze Serası Isıtma

 

Tabla türü sebze yetiştiren küçük ölçekli seraların ısıtılması için çok uygun bir yöntemdir. Seradaki her tablanın altına karbon filmler istenen boyutda serilir ve üzerine koruyucu malzeme serilir. Bir termostat vasıtası ile sistem kumanda edilir. Her tablaya film serilmelidir. Filmlerimizi enleri 33 cm , 50 cm , 80 cm ve 100 cm.dir. Ürünlerinizin yetişme süresi çok kısalacak ve çok sağlıklı ürünler elde edeceksiniz.
Ayrıca tohumların belirli bir sıcaklıkta kurutulması için kullanılır . Sistemin her noktası aynı sıcaklıktadır ve çok kontrolludur.

 

Yat Yerden Isıtması


Yerden ısıtma sistemi binalar yanında yatlarda da kullanılmaktadır.